Блог

Теплові насоси «під ключ»
для приватних будинків, квартир,
комерційної нерухомості
та  промисловості

Дата
серпня 27, 2020
29

Висока енергоефективність, функціональна універсальність, автономність, екологічність, високий рівень комфорту протягом усього року, додатково безпека і зручність керування виводять теплові насоси в лідери обладнання для опалення та кондиціювання будинку. Додаткова можливість нагріву великої кількості побутової води або нагріву води для басейнів ще більше підвищує авторитет теплових насосів в...

Дата
серпня 19, 2018
517

Так склалося, що, рано чи пізно, будь-то будівництво нового будинку або ремонт в уже існуючому житлі, на певному етапі гостро постає питання ефективності його опалення. Який спосіб з представлених на сьогодні найкраще вибрати, щоб існувала можливість максимальної економії коштів?

Дата
липня 24, 2018
730

Уявімо, що прерогативою для Вас є максимальна економія фінансів. В принципі, з урахуванням нинішньої ситуації в країні, фантазувати в цьому напрямку не складе великих труднощів. Тоді в питанні вибору системи опалення, перш за все, варто звернути увагу на теплові насоси повітря-вода: обладнання даного типу відрізняється досить швидкою окупністю.

 

Сторінки

Зворотній зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму і ми передзвонимо Вам. Ми відповімо на Ваші питання і надамо необхідну консультацію!

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Ми не займаємось розсиланям рекламних повідомлень,
а також не передаємо контактні дані третім особам

Чекаю дзвінка