Блог

Теплові насоси «під ключ»
для приватних будинків, квартир,
комерційної нерухомості
та  промисловості

Дата
липня 24, 2019
780

Для добре утепленого будинку спроектована і впроваджена система опалення з тепловим насосом "повітря-вода" Mycond Arctic Home Smart. Система підібрана для роботи без залучення резервного електронагрівача за умов обмеження виділеної від підстанції потужності в 5 кВт. Змонтовано низькотемпературні теплі підлоги і встановлені кілька фанкойлів, що забезпечує роботу системи опалення та...

Дата
липня 24, 2019
395

У новому будинку, що будується, виконані всі роботи - від проектування до впровадження і пусконалагодження інженерних мереж: опалення та охолодження, водопостачання і каналізації. Для енергоефективного та комфортного опалення та кондиціонування встановлений тепловий насос типу "повітря-вода" Mycond Arctic Home Smart.

Дата
липня 24, 2019
387

Для зниження витрат на опалення і гаряче водопостачання в приватному будинку 250м2 була проведена реконструкція топкової. Тепловий насос Mycond Arctic Home Smart замінив дорогий в експлуатації електрокотел і став основним джерелом опалення і ГВС. Розширені можливості теплового насоса забезпечують фанкойли, встановлені замість декількох радіаторів для охолодження і обігріву окремих кімнат.

Сторінки

Зворотній зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму і ми передзвонимо Вам. Ми відповімо на Ваші питання і надамо необхідну консультацію!

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Ми не займаємось розсиланям рекламних повідомлень,
а також не передаємо контактні дані третім особам

Чекаю дзвінка