Фанкойли

Фільтри
Знайдено: 5 товари (ів)

MyCond Glass

Підлогові дизайнерські фанкойли
MyCond серії Glass

Mycond Silent

Універсальні фанкойли
MyCond серії Silent

Настінні фанкойли

Настінні фанкойли
MyCond серії FHW

Спеціальна пропозиція

Спеціальна <strong>пропозиція</strong>
Фільтри
Категорія фанкойлів
Касетні
Підлогові
Канальні
Настінні
Універсальні
Бренд
Mycond
Наявність корпусу
Безкорпусні
Корпусні
Применить

Фанкойл - система, завдяки якій можна значно поліпшити мікроклімат в приміщенні

Фанкойли застосовуються як для опалення та кондиціювання приватних будинків і квартир, так і для дотримання мікроклімату в нежитлових приміщеннях (офісах, в складських і торгових приміщеннях і т.д.)

У чому ж конструктивна особливість даних приладів, і за рахунок яких переваг вони набирають все більшої популярності серед сучасних систем мікроклімату? Фанкойл - це прилад в якому є теплообмінник і вентилятор. За рахунок такого поєднання можна домогтися максимальної ефективності знімання тепла з теплоносія або ж охолодженого повітря (в залежності від завдання). Це дозволять використовувати низькотемпературні системи опалення для обігріву приміщень. Іншими словами, нам не потрібно гріти воду до високих температур, а досить подавати температуру теплоносія (води) + 35 ... + 45 ° С. На практиці це означає використання меншої кількості палива або електрики, і як наслідок економію грошей.

У світі, де все більшої актуальності і популярності набувають енергоефективні системи, використання фанкойлів в парі з тепловим насосом впевнене займає лідируючі позиції в рейтингу вибору систем опалення та кондиціонування будинку. Крім таких явних переваг як енергоефективність, є ще й інші.

Розглянемо на прикладі приватного будинку. У холодний період року перед нами стоїть завдання ефективно опалювати будинок з найменшими витратами на це. Влітку потрібно забезпечити кондиціонування. Саме такий мікроклімат прийнято вважати найбільш прийнятним для мешканців - тепло взимку і відчувається легка прохолода влітку.

Розглянемо класичний варіант звичайною системою опалення. Наприклад, на базі газового котла з використанням радіаторів і кондиціонерів. Порівняємо з фанкойлами.

У звичайній системі опалення необхідно прокласти магістралі під радіатори. Якщо це великі приміщення (від 25 м2), то магістралей потрібно кілька. Що потрібно зробити ще:

  • прокласти фреонові траси від зовнішнього блоку кондиціонера до внутрішнього;
  • знайти місце для кріплення зовнішнього блоку на фасаді і внутрішнього в кімнаті (скільки кімнат стільки і блоків);
  • провести до них дренаж і електроживлення.

А у випадку з фанкойлами ми просто підводимо до них магістралі з водою, дренаж і електроживлення в одне місце. Ніякого нагромадження зовнішніх блоків і проблем з розташуванням окремо радіаторів, окремо блоків кондиціонерів. Тобто все це енергоефективності, зручніше, практичніше і ціна на фанкойли зазвичай нижче, ніж на радіатори плюс кондиціонери. Переваги очевидні.

 

Типи фанкойлів: переваги кожного з них і різниця

Виділяють такі основні типи фанкойлів: касетні, канальні, настінні і підлогові. Різниця між ними в особливостях монтажу.

Касетні фанкойли призначені для підтримки мікроклімату в великих приміщеннях, таких як склади, магазини, банкетні зали в ресторанах. Вони кріпляться на стелю.

При застосуванні канальних фанкойлів є можливість їх монтажу у вентиляційну шахту, що зручно сховає всі складові мікроклімату за стельове простір. Повітря комфортної температури буде подаватися через акуратну вентиляційну решітку.

Настінні і підлогові фанкойли монтуються в приміщенні, в якому потрібно підтримувати задану температуру. Виходячи з назви, вони кріпляться на підлогу, як радіатор, і на стіну, як внутрішній блок кондиціонера. Плюс в тому, що немає необхідності розміщувати фанкойли під вікном, як опалювальні прилади конвекторного типу. Тому що, завдяки вбудованому вентилятору, можна регулювати подачу підігрітого або ж охолодженого повітря.

Еще Свернуть