Про нас

Повітря-вода - це високопрофесійна команда, що спеціалізується на впровадженні сучасних енергоефективних систем теплопостачання на базі теплових насосів типу "повітря-вода". Вибір такої спеціалізації особливо актуальний в умовах прогресивного розвитку енергозберігаючих технологій з використанням альтернативних джерел енергії та боротьби за чистоту навколишнього середовища.

 

Найбільш перспективними в усьому світі для опалення та кондиціювання об'єктів побутового або комерційного призначення визнані повітряні теплові насоси. У чому їх переваги?

 

  1. Тепловий насос повітря-вода - відмінний і найекономніший за витратами і найшвидший по окупності вид обладнання для опалення, підготовки гарячої води та кондиціонування нового будинку, офісу, торгового центру або установи.
  2. Повітряні теплові насоси - кращий вибір для скорочення витрат за тепло і модернізації діючої системи опалення шляхом заміни газового або електричного котла.
  3. Теплові насоси "повітря-вода", як правило, дешевші за грунтові або водяні.
  4. Монтаж таких теплових насосів простіший, значно дешевший і виконується швидше, ніж бурові роботи або прокладання труб для ґрунтових теплових насосів. В середньому встановлення займає від 2 до 4 днів.
  5. Такий тепловий насос займає мало місця і не вимагає виділення значних площ ділянки або буріння глибинних свердловин.
  6. Теплові насоси "повітря-вода" простіші і дешевші в обслуговуванні.
  7. Среднесезонний COP (коефіцієнт ефективності) не поступається іншим типам теплових насосів.


Наша мета - впровадження прогресивних енергоефективних систем опалення та кондиціонування. Ми сфокусувалися на теплових насосах "повітря-вода" і володіємо професійними знаннями з монтажу та обслуговування даного типу обладнання. Наші фахівці з підбору, проектування, монтажу і сервісу пройшли не одну програму навчання по роботі з повітряними тепловими насосами, вони забезпечені всіма необхідними матеріалами та інструментами.

 

Ми вважаємо, що кожен повинен займатися своєю справою. Наша улюблена і важлива справа - обладнання топкових енергоефективними системами опалення та кондиціонування на базі теплових насосів повітря-вода! Ми пропонуємо економічно вигідні і надійні технічні рішення з високоякісним і енергоефективним теплонасосним обладнанням, яке забезпечує найкращий комфорт цілий рік.

 

ПАМ'ЯТАЙТЕ ПРО ГОЛОВНЕ!!! Задумали поліпшити систему опалення і знизити платежі, зробити опалення без газу, економно обігріти комерційну нерухомість або побудувати новий котедж, пам'ятайте: планувати чи модернізувати систему тепло / холодопостачання потрібно грамотно і професійно з самого початку. Ми допоможемо зробити вибір оптимального енергоефективного обладнання в топкову і виконаємо всі роботи по монтажу та здачі об'єкта "під ключ".

КОМАНДА ПОВІТРЯ-ВОДА

Команда - це як механізм з купою деталей, де кожна частина повинна бути ідеально підігнана!

Ми всі - фанатики своєї справи

Команда компанії Повітря-Вода - це перевірені, навчені фахівці, кожен у своїй частині. Важливий кожен співробітник! Кожен повинен робити свою роботу краще, ніж хто-небудь. Менеджер - найкращий і відповідальний консультант, інженер - професіонал, який прагне бути «номер 1» в своїй справі, кожен монтажник і сервісний фахівець - майстер, якого мріють переманити наші конкуренти! І навіть наша улюблена прибиральниця тримає наш офіс в ідеальній чистоті і готова поїхати на змагання «найкращий майстер клінінгу в світі»!

Наші Послуги

Консультація
та вибір обладнання

Перед підбором відповідного обладнання особливо важливим є аналіз об'єкта з урахуванням вимог Клієнта та його можливостей. В ході консультацій аналізуються весь комплект вихідних даних по конструкції будівлі, необхідним параметрам і навантаженням теплового насоса по теплу і холоду, потреби в гарячій воді і інші аспекти. Ми надаємо кваліфіковану консультаційну підтримку з усіх питань: від роз'яснення технічних особливостей окремих моделей до можливостей монтажу і обслуговування обраного комплекту обладнання.

Грамотна консультація - це чесні і зрозумілі відповіді на питання Замовників. Для нас близькі і актуальні теми, які цікавлять Клієнта, тому ми пояснюємо все доступною мовою і допомагаємо зробити правильний вибір. Наша мета в підсумку - це підбір дійсно оптимальної за ціною і ефективності системи опалення та кондиціонування, підходящої з урахуванням всіх побажань Замовника для конкретного об'єкта.

Розрахунок
окупності

Ми знаємо відповідь на найпопулярніше запитання «а як довго буде окупатися мій тепловий насос?».

 

І ми не просто пояснимо це на словах, ми підготуємо техніко-економічне обґрунтування (ТЕО), індивідуальне, саме під об'єкт конкретного Клієнта.

 

В ТЕО ви побачите прогнозовані витрати на експлуатацію теплового насоса і реальну економію в порівнянні з іншими системами опалення (електрокотел, газ, пелети).

 

Дані розрахунки допомагають зробити правильний вибір і розвіяти сумніви, якщо такі є!

 

 

 

Проектування
топкової

За запитом Клієнта ми спроектуємо обв'язку топкової на базі теплового насоса "повітря-вода".

 

Будуть враховані всі Ваші побажання, опції і функціональність системи.

 

За підсумковою схемою будь-яка монтажна бригада зможе змонтувати систему і, якщо буде дотримуватися всіх рекомендацій, викладених нами, Ви отримаєте робочу, якісну і ефективну систему опалення!

 

 

 

Монтаж
і запуск

Дійсно енергоефективна робота топкової на базі теплового насоса, на 80% залежить від якості монтажу і пусконалагоджувальних робіт (настройки системи і виведення її на заплановані параметри).

 

Монтажна бригада, яка виконує роботи, повинна мати досвід саме в монтажі теплових насосів. Це вузькоспеціалізовані інсталятори, які знають всі тонкощі, нюанси і розуміють, як правильно і оперативно вирішувати непередбачені ситуації.

 

Крім того професіоналізм монтажної бригади і фахівців з пусконалагоджувальних робіт дуже сильно впливає на довговічність системи, її ефективність і якість подальшого сервісного обслуговування.

 

 

Сервисне
обслуговування

Теплові насоси типу "повітря-вода" (як і теплові насоси інших типів) потребують регулярного сервісного обслуговування. Як правило, це період входу в опалювальний сезон (режим «зима»), а також перехід на режим «літо» (кондиціонування).

 

Тепловий насос - система хоч і надійна, але непроста в обслуговуванні, з цього, сервіс таких агрегатів потрібно довіряти спеціалізованим інженерам. Також особливо важлива швидкість реагування на нештатні ситуації (аварії системи, помилки).

 

Сервісна бригада повинна оперативно зреагувати і вирішити проблему, від цього залежить комфорт мешканців будинку. Ми володіємо власним ресурсом (сервісними бригадами), які спеціалізуються на роботах із системами на базі теплових насосів.

Технічна
підтримка

Клієнту завжди важливо отримати оперативну консультацію з управління, роботи теплового насоса і його налаштування.

 

Для цього в нашій команді є грамотний фахівець, який проконсультує Клієнта по телефонуі відповість на всі питання.

 

Він може підготувати необхідну технічну документацію, а так само виїхати на об'єкт для діагностики, налаштування параметрів агрегату або консультації Клієнта на місці.

 

 

 

 

Супровід
в отриманні компенсації

На сьогодні в Україні працює кілька програм щодо компенсації витрачених коштів на системи енергозбереження (в тому числі теплових насосів).

 

Найпопулярніша з них - європейська програма, яка фінансується ЄБРР - IQ Energy.

 

Наш фахівець проведе Вас по програмі, Ви витратите мінімум свого часу (орієнтовно 2-3 особистих виїздів на 30 хвилин кожен з Вашого боку) і в підсумку отримаєте 35% (до 3 тис євро) повернення вкладених коштів в тепловий насос (а також його монтаж і супроводжувальні матеріали) на Ваш рахунок в банку.

 

Цікаво? Звичайно! Телефонуйте нам, і ми розповімо докладніше!

Наші Об'єкти

Деякі приклади наших робіт. На жаль, не встигаємо завантажити на сайт все smiley

120м2

Площа

11кВт

Потужність

Приватна квартира
м.

300м2

Площа

17,8кВт

Потужність

Приватний будинок
м. Бровари

250м2

Площа

17кВт

Потужність

Приватний будинок
м. Осокорки, Київ

160м2

Площа

12,5кВт

Потужність

Приватний будинок
м. Білогородка (Київська область)
Сертифікати
відповідності

Зворотній зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму і ми передзвонимо Вам. Ми відповімо на Ваші питання і надамо необхідну консультацію!

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Ми не займаємось розсиланям рекламних повідомлень,
а також не передаємо контактні дані третім особам

Чекаю дзвінка