Пусконалагоджувальні роботи (запуск) теплового насоса

Проведення пусконалагоджувальних робіт при введенні в дію повітряного теплового насоса і супутнього допоміжного обладнання вимагає виконання жорстких державних будівельних норм і технологічних правил.

Для цього необхідна наявність спеціальних знань, а також наявність достатнього досвіду впровадження даного типу теплових насосів.

Вимоги до проведення пусконалагоджувальних робіт при введенні в дію повітряного теплового насоса

  • Професійний монтаж забезпечує правильну послідовність гідрообв'язки й електромонтажу, проведення визначених технічною документацією дій запуску та налагодження, а також здачі в експлуатацію.
  • При введенні в експлуатацію теплового насоса забезпечується захист від замерзання компресора і передбачається можливість для відтоку конденсату без загрози обмерзання.
  • Теплоізоляція зовнішніх трубопроводів скорочує енерговитрати і покращує ефективність роботи теплового насоса.
  • Система нагріву води - бойлери непрямого нагріву і баки - накопичувачі, повинна бути налаштована на необхідні допустимі температури для системи опалення і потреб побуту.
  • Тепло-холодопродуктивність теплового насоса повинні відповідати проектним вимогам.
  • Робота повітряного теплового насоса найбільш економічно вигідна при правильному налаштуванні режимів роботи і дотриманні розрахункових проектних показників, температур переходу на додаткове джерело тепла в зимовий час і налаштувань режимів фанкойлів в літню пору.
  • Налаштування добових або програмування тижневих режимів роботи, економічних режимів при відсутності людей вдома, настройки віддаленого управління - всі ці можливості дозволять знайти самий економічно вигідний режим експлуатації теплового насоса.
  • Повітряному теплового насосу потрібні висококваліфікований монтаж і грамотно виконані пусконалагоджувальні роботи.

Від якості пусконалагоджувальних робіт і кваліфікованого навчання Користувача залежить ефективність роботи всієї системи тепло / холодопостачання будинку. Довіртеся в цих питаннях професіоналам.

Дізнатися ціну

Зворотній зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму і ми передзвонимо Вам. Ми відповімо на Ваші питання і надамо необхідну консультацію!

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Ми не займаємось розсиланям рекламних повідомлень,
а також не передаємо контактні дані третім особам

Чекаю дзвінка