Теплові насоси воздух-вода

Фільтри
Знайдено: 8 товари (ів)

Haier Monoblock Super Aqua

Теплові насоси повітря-вода
Haier серії Super Aqua
Теплопродуктивність:
5-16 кВт
Холодопродуктивність:
5-14.50 кВТ

Haier Split Super Aqua

Теплові насоси повітря-вода
Haier серії Super Aqua
Теплопродуктивність:
4-10 кВт
Холодопродуктивність:
4-9 кВТ

Mycond BeeSmart

Повітряний тепловий насос
Mycond серії BeeSmart
Теплопродуктивність:
9.20-18.50 кВт
Холодопродуктивність:
7.20-15.80 кВТ

Mycond BeeHeat

Повітряний тепловий насос
Mycond серії BeeHeat
Теплопродуктивність:
6-16.20 кВт
Холодопродуктивність:
6-14 кВТ

Mycond BeeThermic

Тепловий насос типу моноблок повітря-вода
Mycond серії BeeThermic
Теплопродуктивність:
6.50-24 кВт
Холодопродуктивність:
5.50-20.40 кВТ

Mycond BeeEco

Повітряний тепловий насос
Mycond серії BeeEco
Теплопродуктивність:
6.30-18.50 кВт
Холодопродуктивність:
5.10-15.80 кВТ

AroTHERM split VWL 35/5 - VWL 125/5

Повітряні теплові насоси
AroTHERM split VWL 35/5 - VWL 125/5
Теплопродуктивність:
3.60-11.90 кВт
Холодопродуктивність:
3.20-8.80 кВТ

HITACHI Yutaki S Combi

Повітряні теплові насоси
HITACHI Yutaki S Combi
Теплопродуктивність:
7-17.80 кВт
Холодопродуктивність:
4.90-13.70 кВТ
Фільтри
Категорія насосів
Гібридний тепловий насос
Теплові насоси повітря-вода
Теплові насоси грунт-вода
Бренд
Hitachi
Mycond
Vaillant
Haier
Теплопродуктивність
4-7 кВт
10-12 кВт
13-17 кВт
18-21 кВт
22-25 кВт
Ще
Холодопродуктивність
4-7 кВт
8-9 кВт
13-17 кВт
18-21 кВт
Ще
Применить

Теплові насоси як енергоефективне опалення для багатьох домівок

Як працює повітряний тепловий насос

Теплові насоси «повітря-вода» використовують найдоступніший альтернативне джерело енергії - тепло навколишнього повітря і відносяться до найбільш популярної для впровадження в усьому світі категорії теплових насосів. Поряд з тепловими насосами для економних і енергоефективних систем опалення та кондиціонування рекомендується установка низькотемпературних систем теплих підлог і фанкойлів.

Принцип роботи теплового насоса «повітря-вода»

Принцип дії повітряного теплового насоса заснований на всім відому схему роботи холодильника, тільки навпаки. Тепло черпається зовні і переноситься всередину приміщення будинку.

Фізично процес пояснюється так. Холодоагент з низькою температурою кипіння при мінімальному нагріві в теплообміннику, що продувається зовнішнім повітрям, випаровується. Його температура зростає. Проходячи через компресор, він піддається механічному стиску, завдяки чому температура пара зростає ще більше. Після цього холодоагент потрапляє в конденсатор, де в теплообміннику віддає накопичене тепло системі опалення і конденсується. Проходячи далі через розширювальний клапан, тиск холодоагенту і його температура падають, система повертається до вихідного стану. Процес повторюється.

Використовуючи і перетворюючи тепло зовнішнього повітря, такі агрегати на кожен кіловат електроенергії, споживаної з мережі і витраченої на роботу компресора, передають в систему опалення та підігріву води від 3 до 5 з гаком кіловат теплової енергії.

Система максимально ефективна і економічно вигідна, на відміну від нагрівання, наприклад, Тенамі, де кожен кіловат електроенергії перетворюється в той же кіловат тепла.

Економія витрат

Завдяки використанню повітряного теплового насоса витрати на опалення і гаряче водопостачання менше в кілька разів, в порівнянні з іншими системами: при обігріві газом, електрокотлом або твердопаливним котлом. Оформлення подібної системи опалення по тарифу електроопалення досягається максимальна економія поточних витрат.

Багатофункціональність

Працюючи в реверсному режимі, тепловий насос також вирішує завдання кондиціонування. Встановлені разом з тепловими насосами доводчики тепла - фанкойли, прекрасно справляються з завданнями охолодження кімнат будинку. Вони також працюють і на обігрів приміщень в зимовий час. Керовані пультами, такі пристрої автоматично підтримують задані температурні параметри. Регульовані теплова потужність і потужність охолодження фанкойлів дають можливість Замовнику вибирати найбільш комфортні і економні режими опалення та кондиціонування.

За опалення приватного будинку необхідно буде щомісячно платити менше за все, якщо в парі з повітряним тепловим насосом будуть змонтовані теплі підлоги і фанкойли. Такі системи не вимагають нагріву теплоносія до високих температур, а всього лише до +35 ... + 40 ° C замість норми в +80 ... + 90 ° C. Чим менше нагрівається вода в системі опалення, тим менше витрачається електроенергії, вище показник енергоефективності системи теплопостачання. Так коефіцієнт перетворення енергії COP у високоефективних теплових насосів Hitachi серії Yutaki S може досягати 5,25 !!! Вибираючи такий тепловий насос для будинку, максимальна економія коштів за опалення будинку гарантована.

Примітка: ефективні повітряні теплові насоси можуть також управляти двома різнотемпературними контурами - теплі підлоги й радіатори, теплі підлоги і фанкойли.

Підбираючи необхідні за вимогами споживачів баки-накопичувачі і / або бойлери непрямого нагріву для приготування гарячої води, задовольняються всі побутові потреби з гарячого водопостачання. Тепловий насос повітря-вода чудово справляється з завданнями підігріву води для мешканців будинку або для басейну. Найчастіше такий спосіб нагріву води в комерційних басейнах найвигідніший.

Економія плюс максимальний комфорт

Таким чином, об'єднуючи три функції в одному пристрої: опалення / кондиціонування / нагрів води, повітряний тепловий насос є найбільш повнофункціональним високотехнологічним обладнанням для підтримки необхідних параметрів мікроклімату і гарячого водопостачання і взимку, і влітку. У перспективі, щоб організувати найбільш економічне за витратами опалення, тепловий насос не має ніяких конкурентів, як для систем теплопостачання приватного будинку, так і для теплопостачання комерційних об'єктів. Працюючи в каскаді, повітряні теплові насоси запросто справляються і з завданнями промислових масштабів.

Еще Свернуть