Фанкойли

Фільтри
Знайдено: 5 товари (ів)

MyCond Glass

Підлогові дизайнерські фанкойли
MyCond серії Glass

Mycond Silent

Універсальні фанкойли
MyCond серії Silent

Настінні фанкойли

Настінні фанкойли
MyCond серії FHW
Фільтри
Категорія фанкойлів
Касетні
Підлогові
Канальні
Настінні
Універсальні
Бренд
Mycond
Наявність корпусу
Безкорпусні
Корпусні
Применить

Фанкойл - система, завдяки якій можна значно поліпшити мікроклімат в приміщенні

Фанкойли застосовуються як для опалення та кондиціювання приватних будинків і квартир, так і для дотримання мікроклімату в нежитлових приміщеннях (офісах, в складських і торгових приміщеннях і т.д.)

У чому ж конструктивна особливість даних приладів, і за рахунок яких переваг вони набирають все більшої популярності серед сучасних систем мікроклімату? Фанкойл - це прилад в якому є теплообмінник і вентилятор. За рахунок такого поєднання можна домогтися максимальної ефективності знімання тепла з теплоносія або ж охолодженого повітря (в залежності від завдання). Це дозволять використовувати низькотемпературні системи опалення для обігріву приміщень. Іншими словами, нам не потрібно гріти воду до високих температур, а досить подавати температуру теплоносія (води) + 35 ... + 45 ° С. На практиці це означає використання меншої кількості палива або електрики, і як наслідок економію грошей.

У світі, де все більшої актуальності і популярності набувають енергоефективні системи, використання фанкойлів в парі з тепловим насосом впевнене займає лідируючі позиції в рейтингу вибору систем опалення та кондиціонування будинку. Крім таких явних переваг як енергоефективність, є ще й інші.

Розглянемо на прикладі приватного будинку. У холодний період року перед нами стоїть завдання ефективно опалювати будинок з найменшими витратами на це. Влітку потрібно забезпечити кондиціонування. Саме такий мікроклімат прийнято вважати найбільш прийнятним для мешканців - тепло взимку і відчувається легка прохолода влітку.

Розглянемо класичний варіант звичайною системою опалення. Наприклад, на базі газового котла з використанням радіаторів і кондиціонерів. Порівняємо з фанкойлами.

У звичайній системі опалення необхідно прокласти магістралі під радіатори. Якщо це великі приміщення (від 25 м2), то магістралей потрібно кілька. Що потрібно зробити ще:

  • прокласти фреонові траси від зовнішнього блоку кондиціонера до внутрішнього;
  • знайти місце для кріплення зовнішнього блоку на фасаді і внутрішнього в кімнаті (скільки кімнат стільки і блоків);
  • провести до них дренаж і електроживлення.

А у випадку з фанкойлами ми просто підводимо до них магістралі з водою, дренаж і електроживлення в одне місце. Ніякого нагромадження зовнішніх блоків і проблем з розташуванням окремо радіаторів, окремо блоків кондиціонерів. Тобто все це енергоефективності, зручніше, практичніше і ціна на фанкойли зазвичай нижче, ніж на радіатори плюс кондиціонери. Переваги очевидні.

 

Типи фанкойлів: переваги кожного з них і різниця

Виділяють такі основні типи фанкойлів: касетні, канальні, настінні і підлогові. Різниця між ними в особливостях монтажу.

Касетні фанкойли призначені для підтримки мікроклімату в великих приміщеннях, таких як склади, магазини, банкетні зали в ресторанах. Вони кріпляться на стелю.

При застосуванні канальних фанкойлів є можливість їх монтажу у вентиляційну шахту, що зручно сховає всі складові мікроклімату за стельове простір. Повітря комфортної температури буде подаватися через акуратну вентиляційну решітку.

Настінні і підлогові фанкойли монтуються в приміщенні, в якому потрібно підтримувати задану температуру. Виходячи з назви, вони кріпляться на підлогу, як радіатор, і на стіну, як внутрішній блок кондиціонера. Плюс в тому, що немає необхідності розміщувати фанкойли під вікном, як опалювальні прилади конвекторного типу. Тому що, завдяки вбудованому вентилятору, можна регулювати подачу підігрітого або ж охолодженого повітря.

Еще Свернуть