Монтаж теплових насосів

Повітряний тепловий насос - складне і високотехнологічне обладнання.

Тепловий насос «повітря-вода» працює як автономний агрегат або в парі з іншим котлом для теплопостачання, кондиціонування і нагріву води в будинку.

Він керує окремими контурами системи опалення з радіаторами, теплими підлогами або фанкойлами, включає і регулює нагрівання води для побутових потреб або для басейну.

Тому монтаж блоків і допоміжного обладнання і пусконаладку теплового насоса і всієї системи теплопостачання повинні проводити тільки висококваліфіковані фахівці.

Монтаж теплового насоса: особливості та вимоги

  • Монтаж повинен проводитися відповідно до проекту, з дотриманням правил електробезпеки, послідовності і термінів виконання робіт.
  • Найвищий коефіцієнт перетворення COP і найкращі економічні показники роботи системи з тепловим насосом досяжні тільки при правильному налаштуванні згідно з проектними показниками, з дотриманням технологічних норм і вимог.
  • Монтаж теплонасосного обладнання повинен виконуватися сертифікованими і навченими фахівцями.
  • Кваліфікований монтаж і відповідальність за виконану роботу гарантують якісний гарантійний та періодичний сервіс після введення системи опалення в експлуатацію.
  • Неправильний монтаж зовнішнього блоку може призвести до підвищеного рівня шуму.
  • Зовнішній блок встановлюється відповідно до вимог технічної документації, з дотриманням відстаней для забору та віикиду повітря, за вимогами до основи (місцем для установки) і відведення конденсату.
  • До будь-якого вузла або блоку теплового насоса і допоміжного обладнання повинен бути доступ для ремонту та обслуговування.
  • Терміни введення системи теплопостачання в роботу і загальний час проведення монтажу скоротяться, якщо справою зайняті професіонали.

Монтаж теплового насоса, виконаний кваліфікованими сертифікованими фахівцями, забезпечує Замовнику спокій і впевненість у бездоганній роботі системи. Кваліфікований монтаж і правильна настройка теплового насоса гарантують найбільш економні енерговитрати і швидку окупність капіталовкладень.

Дізнатися ціну

Зворотній зв'язок

Заповніть, будь ласка, форму і ми передзвонимо Вам. Ми відповімо на Ваші питання і надамо необхідну консультацію!

 
1 Початок 2 Завершене
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове

Ми не займаємось розсиланям рекламних повідомлень,
а також не передаємо контактні дані третім особам

Чекаю дзвінка