Енергоефективна
система опалення для
приватного будинку

Заощаджуйте до 70% на опаленні

Енергоефективна
система опалення для
приватного будинку

Компанія “Воздух-Вода” разом з брендом Mycond пропонує інноваційне рішення для опалення / кондиціонування та нагріву води ГВП для приватних будинків на базі теплового насосу. Якісний монтаж є запорукою ефективної роботи системи опалення та низьких експлуатаційних витрат. Швидкість монтажу та компактність рішення досягається за рахунок продуманої схеми монтажу. В стислі терміни ви отримуєте необхідний результат.
Тепловий насос повітряний з тарифом «електроопалення»

14 949

Пелети

53 765

Електрокотел з тарифом «електроопалення»

39 894

Газовий котел

27 065

*дані наведені для будинку 160-180м2

Енегроефективність

Теплові насоси використовують безкоштовне і доступне тепло з навколишнього середовища для гарантованого теплопостачання будівель. Це один із найбільш економічних, ефективних і водночас екологічно чистих способів забезпечення гарячою водою та опаленням.

Ефективність теплового насоса в 3-5 разів вища за електричні котли. Використовуючи 1 кВт електроенергії, пристрій здатний виробити 3-5 кВт теплової енергії. При цьому вони не виробляють шкідливих викидів і ефективно працюють навіть при низьких температурах навколишнього середовища. 

Пакетна пропозиція

Компанія Mycond пропонує комплексне рішення з опалення — тепловий насос Hotstar та комбінований бак MT 60/245 HP

* При покупці теплового насоса разом із комбінованим баком ми надаємо додаткову знижку
Опалення та кондиціювання

Тепловий насос

Тепловий насос Mycond – техніка перевірена часом. Простий і надійний в експлуатації. Високий сезонний коефіцієнт ефективності (SCOP) та стабільна робота при низьких температурах (діапазон роботи від -25℃ до +43℃).

Гаряче водопостачання

Комбінований бак

Чудове технічне рішення – поєднання в одному копусі буферної ємності (60 л) для опалення / охолодження та бойлера непрямого нагріву для потреб гарячого водопостачання (250 л). Просте та швидке підкдючення до інженерних систем за рахунок компактних розмірів. Теплообмінник бойлера непрямого нагріву спеціально спроектований для роботи з тепловими насосами.

Компактна система

Габарити, розміри

Що ви отримуєте

1
Консультацію

Ви отримаєте детальну консультацію на етапі вибору обладнання та готовий технічний проєкт.

2
Компактне рішення

Ви отримаєте компактну котельню на базі теплового насоса, яки забезпечить потреби в опаленні, кондиціюванні та приготуванні гарячої води для приватного будинку.

3
Монтаж

Наша команда — експерти із впровадження енергоефективного кліматичного обладнання. Ви отримаєте якіснйи та швидкий монтаж. Монтаж займає до трьох робочих днів.

4
Надійну систему

Теплові насоси — надійна та проста в експлуатації система із довгим строком експлуатації.

5
Гарантія

Ми надаємо гарантію на тепловий насос – 2 роки.

Останні проєкти

Приватний будинок

Монтаж системи опалення і гарячого водопостачання з високоефективним тепловим насосом повітря-вода Hitachi Yutaki S.

Приватний будинок

Монтаж теплового насоса повітря-вода Mycond Arctic Home Smart MCHS 065AHS,

монтаж фанкойлів Mycond Silent,

модернізація системи опалення з електрокотлом.

Приватний будинок

Проектування, монтаж і пусконалагоджувальні роботи енергоефективної системи опалення з тепловим насосом Mycond Arctic Home Smart. Виділена потужність 5 кВт. Монтаж системи фанкойлів для охолодження будинку.

Вартість

Вартість системи залежить від потужності та функціоналу обладнання. Ми пропонуємо Пакетні пропозиції для будинків 80–240 м². Можливо обрати Пакетну пропозицію з функцією нагріву води ГВП або з тільки з функцією опалення / охолодження.

​Залиште контакти і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Це поле - обов’язкове
Це поле - обов’язкове
Надіслати

Корисні статті

19.08.2018

Так склалося, що, рано чи пізно, будь-то будівництво нового будинку або ремонт в уже існуючому житлі, на певному етапі гостро постає питання ефективності його опалення. Який спосіб з представлених на сьогодні найкраще вибрати, щоб існувала можливість максимальної економії коштів?

14.06.2018

Естественно, когда остро становится вопрос обогрева собственного жилья, на скорую руку можно найти множество возможных вариантов. Но мы с вами уж точно знаем, что главными критериями при этом, скорее всего, будут качество и цена.

24.07.2018

Уявімо, що прерогативою для Вас є максимальна економія фінансів. В принципі, з урахуванням нинішньої ситуації в країні, фантазувати в цьому напрямку не складе великих труднощів. Тоді в питанні вибору системи опалення, перш за все, варто звернути увагу на теплові насоси повітря-вода: обладнання даного типу відрізняється досить швидкою окупністю.