Енергоефективна
система опалення для
приватного будинку

Заощаджуйте до 70% на опаленні

Енергоефективна
система опалення для
приватного будинку

Mycond пропонує інноваційні рішення та послуги для задоволення найнеобхідніших потреб і найбільших викликів з опалення та кондиціювання на базі теплових насосів
Воздушный тепловой насос с тарифом «электрообогрев»

14 949

Пелети

53 765

Электрокотел с тарифом «Электроотопление»

39 894

Газовый котел

27 065

*данные приведены для дома 160-180м2

Енегроефективність

Теплові насоси використовують безкоштовне і доступне тепло з навколишнього середовища для гарантованого теплопостачання будівель. Це один із найбільш економічних, ефективних і водночас екологічно чистих способів забезпечення гарячою водою та опаленням.

Ефективність теплового насоса в 3-5 разів вища за електричні котли. Використовуючи 1 кВт електроенергії, пристрій здатний виробити 3-5 кВт теплової енергії. При цьому вони не виробляють шкідливих викидів і ефективно працюють навіть при низьких температурах навколишнього середовища. 

Пакетна пропозиція

Компанія Mycond пропонує комплексне рішення з опалення — тепловий насос Hotstar та комбінований бак MT 60/245 HP

* При покупці теплового насоса разом із комбінованим баком ми надаємо додаткову знижку
Опалення та кондиціювання

Тепловий насос Hotstar

Економне опалення, висока енергоефективність, забезпечення опалення, кондиціювання та гарячого водопостачання до -25С° — все це під силу тепловому насосу Hotstar від Mycond. Завдяки новому високоефективному компресору тепловий насос Hotstar здатен працювати без зменшення теплової потужності при температурі до -10°C.

Гаряче водопостачання

Комбінований бак MT 60/245 HP

Комбіновані ємності MT 60/245 HP від британського бренду Mycond — це надійна компактна система, яка в одному корпусі поєднує буферну ємність для системи опалення і бак запасу гарячої для системи гарячого водопостачання (ГВП). Разом із тепловим насосм вона забезпечує енергоефективний нагрів води, а також заощаджує місце в котельні.  

Компактна система

Габарити, розміри

Що ми пропонуємо

1
Проєктування

Правильно підготовлений проєкт роботи системи кондиціювання всередині будь-якого приміщення – це можливість за оптимальною ціною організувати комфортний мікроклімат для мешканців. 

2
Замовлення і доставка

Наші клієнти впевнені в тому, що їх замовлення буде виготовлене і доставлене вчасно. Адже наявність власного великого складу на території України дає змогу зменшити час відвантаження необхідних позицій товару.

3
Монтаж

Наші партнери експерти із впровадження енергоефективного кліматичного обладнання. Вони не лише виконують монтаж та пуск обладнання, а й професійне обслуговування кліматичних систем.

4
Гарантія

На теплові насоси надається гарантія 2 роки, на буферні ємності — 1 рік. Також ми маємо величезну бібліотеку технічної документації, яка допоможе кваліфіковано усунути проблему. А наші партнерські сервісні бригади виконають оперативний ремонт.

5
Сервісне обслуговування

Сервісне обслуговування – це обов'язкова процедура, необхідна для надійної та ефективної роботи кліматичної техніки. Крім того, регулярне обслуговування є обов'язковою умовою гарантійної підтримки. 

Останні проєкти

Частный дом

Монтаж системы отопления и горячего водоснабжения с высокоэффективным тепловым насосом воздух-вода Hitachi Yutaki S.

Частный дом

Монтаж теплового насоса воздух-вода Mycond Arctic Home Smart MCHS 065AHS,

монтаж фанкойлов Mycond Silent,

модернизация системы отопления с электрокотлом.

Частный дом

Проектирование, монтаж и пусконаладка энергоэффективной системы отопления с тепловым насосом Mycond Arctic Home Smart. Выделенная мощность 5 кВт. Монтаж системы фанкойлов для охлаждения дома.

Вартість

Від правильних розрахунків залежить: вартість системи, її ефективність і надійність. Теплові насоси – інноваційні системи зі складним монтажем та інтелектуальним керуванням. Для реалізації таких необхідно звернутися до професіоналів, щоб вибрати найбільш відповідний по потужності та ціні комплект обладнання і підрахувати економічну вигоду від його впровадження.

​Залиште контакти і наші менеджери зв'яжуться з вами!

Это поле обязательно для заполнения
Это поле обязательно для заполнения
Отправить

Корисні статті

19.08.2018

Так сложилось, что, рано или поздно, будь то постройка нового дома или ремонт в уже существующем жилище, на определенном этапе остро становится вопрос его отопления. Какой способ из представленных на сегодня наилучше выбрать, дабы существовала возможность максимальной экономии средств?

14.06.2018

Естественно, когда остро становится вопрос обогрева собственного жилья, на скорую руку можно найти множество возможных вариантов. Но мы с вами уж точно знаем, что главными критериями при этом, скорее всего, будут качество и цена.

24.07.2018

Представим, что прерогативой для Вас является максимальная экономия финансов. В принципе, с учетом нынешней ситуации в стране, фантазировать в этом направлении не составит большого труда. Тогда в вопросе выбора системы отопления, прежде всего, стоит обратить внимание на тепловые насосы воздух-вода: оборудование данного типа отличается довольно быстрой окупаемостью.